АКЦІЇ

На цій сторінці ви можете знайти акційні стандартні вироби, які вже є готовими, наявні на складі та чекають свого власника. Ви можете замовити додатково брендування з вашим дизайном та отримати виріб у найкоротші терміни поштою або самовивозом.

Стандартні вироби – це ті конструкції, які вже є готовими, і потребують значно меншого часу для відправки.

Ви можете отримати впродовж декількох днів: лайтбокси круглі, квадратні, прямокутні, односторонні чи двосторонні; крістал лайти (світова панель з постером), рамка під клік системи (панель з постером без підсвітки).

Докладніше читайте нижче:

Лайтбокс круглий, односторонній

Без металевого каркасу, легкий, за основу взятий формований пластик, який надає преміальність та сучасний вигляд. Містить унікальну подвійну LED-підсвідку фронт+контражур, можна використовувати як ззовні так і всередині приміщень, легко кріпиться.

Товар закінчився…

Лайтбокс прямокутний односторонній

Власна ексклюзивна розробка, боковини з композиту + алюмінієвий профіль, LED-підсвічування.

3999грн

Лайтбокс квадратний, двосторонній

Виготовлений зі спеціального алюмінієвого профілю, пофарбований якісною порошковою фарбою, нестандартні кріплення власної розробки, зріз під кутом 45 градусів, зручно та елегантно прилягають до стіни, довершуючи загальний вигляд, LED-підсвічування.

5499грн

Табличка “ТЕХНІЧНА ПЕРЕРВА”

Табличка зі сріблястого акрилу та чорної плівки. Має прихований карман для зміни годин.

99грн

Рамка А0 алюмінієва Клік система

виготовлена із 36 профілю, пофарбована якісною порошковою фарбою, плівка з антибліковим покриттям, кожна рамка упакована в окрему картонну коробку.

799грн

Рамка А1 алюмінієва Клік система

виготовлена із 36 профілю, пофарбована якісною порошковою фарбою, плівка з антибліковим покриттям, кожна рамка упакована в окрему картонну коробку.

549грн

Які саме зовнішні яскраві та стильні рекламні вивіски-лайтбокси ідеально придатні для будь яких потреб але мають доступну ціну? Вуличні та внутрішні, фасадні та інтер’єрні, дносторонні та двосторонні, настінні та торцеві, підвісні та консольні, круглі, квадратні та прямокутні, стандартні та ультратонкі, вони прості та здатні шіидко і недорого реалізувати оригінальну ідею та дизайн світлової реклами, ідеально придатні для рекламного оформлення магазину, кафе, аптеки, салону краси, перукарні, фотостудії або СТО. Вивіски, лайтбокси квадратної та круглої форми, світлові або без підсвічування крісталлайти «клік», рамки, панелі для афіш або плакатів формату А0 та А1 від BeWOW спеціально розроблені для малого бізнесу.

Шукаєте оригінальну та ефектну зовнішню світлову рекламу для малого бізнесу, але не готові купувати та замовляти за високу ціну? Дизайн, візуалізації та макети, що Вам пропонують, не здатні втілити Ваші ідеї та не відповідають Вашому баченню? Для потреб малого бізнесу ми розробили та виготовили комплект бюджетних фасадних та внутрішніх рекламних вивісок, лайтбоксів та крісталлайтів, клік-систем, панелей, настінних та підвісених рамок для афіш та плакатів. Основні принципи та ідеї, якими ми керувались: зовнішня реклама за доступною ціною, вивіски, рамки та панелі стильного дизайну, лайтбокси простої квадратної або круглої форми, можливість нанесення на рекламні вироби нашого виробництва індивідуальних написів, логотипів та назв. Купивши або замовивши комплект або навіть один з наших стандартних виробів, круглих, квадратних або прямокутних, двосторонніх консолей або настінних лайтбоксів ви протягом одної доби зможете виконати рекламне оформлення вашого магазину, ресторану, фотостудії, кафе, аптеки, стоматологічного кабінету або студії краси. Для цього потрібно, обравши круглу або квадратну форму лайтбоксу, лише нанести на рекламне поле ваш логотип на нашому власному виробництві і виконати простий монтаж вивіски, лайтбоксу, рамки, крісталлайту або консольної панелі на фасаді вашого магазину, кафе, фотостудії, маркету або СТО. Ви можете обрати один з наступних простих, але ефектних рекламних виробів нашого власного дизайну та виробництва:

Стильний односторонній або двосторонній торцевий рекламний лайтбокс круглої форми діаметром 60 см з молочного акрилу оздоблений світлодіодним внутрішнім підсвічуванням. Вакуумне формування рекламного поля на нашому власному виробництві робить дизайн лайтбоксу респектабельним та стильним. На замовлення ми можемо виготовити та нанести логотип, напис або рекламне зображення згідно вашого макету або візуалізації. Розмір лайтбоксу дозволяє виконати монтаж на фасаді або всередині, на стіні або у вигляті торцевої світлодіодної панелі круглої форми. Лайтбокс в наявності на складі, а при терміновій потребі його легко доставити та встановити протягом 1 доби з попереднім нанесенням вашого логотипу, назви або напису згідно погодженого дизайн-макету.

Рекламний торцевий лайтбокс власного виробництва 60 х 60 см з діодним внутрішнім підсвічуванням квадратної форми доступний до замовленння або купівлі в односторонньому або двосторонньому варіанті. Оригінальний алюмінієвий профіль дозволяє зробити лайтбокс тонким (товщина становить всього 90 мм). Лайтбокс виготовлено з використанням внутрішнього підсвічування світлодіодними модулями. При замовленні лайтбоксу на рекламне поле монтується зображення, світловий логотип або напис відповідно до замовленого макету та корпоративного дизайну. Простий але універсальний вигляд світлового лайтбоксу, невеликі, але і не малі розміри роблять стандартні світлові лайтбокси BeWOW придатними для використання на фасаді та всередині приміщення будь якої архітектурної стилістики та дизайну.

Для рекламних плакатів та афіш А1 та А0 в вікнах, вітринах, на стінах або в торговельних залах магазинів, торгівельних центрів та маркетів ми пропонуємо крістал-лайти, клік-системи, панелі та рамки з підсвічуванням або без підсвітки. Рекламні конструкції такого типу – це внутрішня реклама. Вони можуть бути підвісними та настінними, односторонніми або двосторонніми. Цей тип рекламної конструкції також простий та його ціна не є високою. Головна особливість такого типу внутрішньої реклами – можливість самостійно  купити або замовити та встановити чи замінити плакати або афіші на вашому крісталлайті, світловій панелі, клік-рамці або панелі з клік-системою. Це робить клік-рамки для афіш, світлові панелі та крісталлайти для плакатів придатними для реклами нового продукту, спецпропозиції про зміну цін, акції та розпродажу.