Інтер’єр

Інтер’єрні конструкції – Це будь-які елементи внутрішнього оздоблення або реклами, що розміщуються всередині приміщень.

Інтер’єрні конструкції є такими ж важливими елементами іміджу компанії, як і зовнішня реклама, а також виконує не тільки естетичну функцію, але й навігаційну. Така реклама справляє на потенційного клієнта враження, створює у нього почуття впевненості в компанії та посилює бажання співпраці. До інтер’єрних конструкцій відносять брендволи, постери, фреймлайти, брендовані стелажі та стійки, фотозони, таблички, тощо – будь-що, що відокремлює вас, як компанію. Конструкція може бути світловою чи несвітловою, об’ємною або пласкою, будь-якого розміру та форми. Брендволом можуть слугувати: 3D-літери, лайтбокси, неонові вироби, плоскорельєфні літери, тощо.

 

Об’ємні окремі літери з лицевим LED-підсвічуванням.

Об’ємні окремі літери без підсвічування.

Об’ємні окремі літери з нержавіючої сталі з контражурним холодним LED-підсвічуванням.

Об’ємні окремні літери з теплим контражурним LED-підсвічуванням.

Накладні окремі літери з пінополістиролу під фарбування. 

Аплікація із плівки на скляній перегородці.

Брендвол з дерев’яним фризом та окремими літерами з контражурним LED-підсвічуванням.

Інтер’єрні плакати для експонування.

Стіл-ресепшн з об’ємними окремими літерами із контражурним LED-підсвічуванням.

Стіл-ресепшн із логотипом на акриловій площині з накладними літерами та неоном. 

Брендвол з накладними несвітловими акриловими літерами та неоном із динамічною підсвіткою (миготіння, інтервальна підсвітка)

Брендвол з гнучкого неону на прозорій акриловій поверхні із повнокольоровим друком.

Брендвол з об’ємними композитними літерами з контражурним LED-підсвічуванням та плоскорельєфними несвітловими літерами.

Дерев’яна навігаційна табличка з композитними літерами.

Навігаційні таблички з повнокольоровом друком на ПВХ різної форми.

Фасадну світлову вивіску та вуличний лайтбокс для Вашого нового магазину вже замовлено та встановлено, ремонт всередині майже завершений, але ж без ідеї яскравого стильного рекламного оформлення торгівельної зали та світлової реклами в вітринах, неонової фото зони, світлових вінтажних букв, діодного декору в інтер’єрі просто неможливо уявити сучасний торгівельний заклад, фотостудію, зал для івентів, магазин продуктів, новий офіс, сто, маркет або ресторан.

Дизайн та ідея стильного рекламного оздоблення елементів інтер’єру фотостудії, лайтбокс або лед-декор фотозони підчас корпоративного івенту, внутрішня реклама магазину згідно стилістики та стандартів бренду відіграє важливу, якщо не головну роль для комфортної атмосфери. Які саме типи неонових або вінтажних вивісок на двері, світлових букв на стіні, діодного лофт-декору, лого з гнучкого неону, лайтбоксів, світлових панно, бренд волів з підсвічуванням, табличок, неонових написів та вказівників замовляють для реклами івенту, реклами в вітрин, торговому залі, офісі або всередині приміщення фотостудії в стилі ретро?

Всі модні тренди та актуальні напрямки ідей, дизайну та стилістики внутрішньої реклами, такі як «вінтаж», «хай-тек», «класика», «ретро» та «лофт» можуть бути реалізовані у вигляді світлових вивісок, лайтбоксів з лед-підсвіткою, написів, підсвічених букв, діодних світлових лого та неонового декору. Важливо розуміти – які саме оригінальні ідеї та задуми та рекламні вироби на замовлення використовуються як зовнішня реклама магазинів та торгівельних закладів різних видів бізнесу: внутрішня реклама або лайтбокси салонів краси, «лофт» або «ретро» рекламні букви для фотостудії або рекламний світловий декор івенту, рекламне оформлення касового залу магазину, банерна фото зона, букви та лого для фотостудії, реклама всередині ресторанів, кафе, сто, аптеки, клініки або просто офісу. Основними видами внутрішньої реклами підчас івенту,  в торгівельному залі, фотостудії, в офісі або магазину є:

Брендвол з акрилового пластику чи алюмокомпозиту з світлодіодними літерами, металевим логотипом  в стилі «лофт» або оригінальний ретро лого з неону, у вигляді лайтбоксу, сучасного гнучкого лед-неону встановлюється на стіні в зоні ресепшн навпроти входу в оглядовому місці. В деяких випадках в якості брендволу або світлодіодного настінного панно можна купити або замовити стильний напис з об’ємних літер на стіні з неоном або LED-підсвіткою.

Декор фото зони згідно задуму, стилістики та ідеї, дизайну та замовленого макету виготовляється з акрилу, банеру, композиту з неоновою або діодною підсвіткою, накладними об’ємними світловими літерами. Замовити монтаж фото зони для оригінального та стильного світлового декору фотостудії або зали івенту,  потрібно в зоні відпочинку клієнтів або в торгівельній залі магазину.

Логотипи в стилі лофт на стіні або вінтажні світлові букви у вікні, ретро неонові лого в вітрині або на ресепшн, назви та написи з гнучкого неону в кассовому залі або клієнтський зоні, об’ємні літери з діодною підсвіткою для барної стійки прикрашають та створюють приємну атмосферу для ваших клієнтів та покупців.  Ці види  внутрішньої реклами, що можна замовити або купити, встановлюються в оглядових місцях передбачених для монтажу макетами, візуалізаціями та дизайн проектами інтер’єру вашого магазину, фотостудії, лофт-хабу чи ресторану.

Таблички, світлові діодні вказівники, підвісні елементи навігації з підсвічуванням або без допомагають відвідувачам магазину, маркету або торгівельного центру орієнтуватися всередині торгівельного закладу і знайти та купити те, що потрібно. Написи з підсвічуванням в торгівельному залі, назви відділів, або написи з гнучкого неону в вітрині ми виготовимо на замовлення в найкоротші терміни.

Як успішно купити або замовити внутрішню рекламу, стильний логотип на стіні, бренд вол чи фото зону? Чи варто додати в інтер’єр магазину рекламне оформлення вітрини, гнучкий неон у вікні, напис з класичного неону, вказівник в торгівельному залі, навігаційні таблички або будь що інше зі всього різноманіття внутрішньої реклами? Як підкреслити елементами внутрішньої світлової реклами ідеї дизайну та оригінального стилю інтер’єру вашого салону, фотостудії, ресторану, кафе або офісу? Перед рішенням купити чи замовити важливо знати та передбачити наступне:

  1. Розробити дизайн елементів світлової реклами, макети неонових логотипів на стіні або в вітрині чи вікні, візуалізації бренд волу з лед-підсвіткою, панно, рекламних стендів та стійок, фото зон, рамок для плакатів, фрейм-лайтів та крісталлайтів, навігаційних табличок, оклеювання або брендуання вітрин.
  2. Вірно обрати та підготувати до монтажу оглядові місця для внутрішньої діодної та неонової реклами, стендів, написів та табличок, що передбачені макетами та дизайном внутрішньої реклами магазину.
  3. Купити або замовити виготовлення та монтаж необхідних внутрішніх рекламних конструкцій: елементів внутрішньої реклами, зона або простір для фотосесій, оформлення зони ресепшн, навігації та вказівників, логотипу на стіні, бренд волу з неоновим написом.

Слід також пам’ятати про бездоганну якість замовлених світлових інтер’єрних вивісок, неонових написів, елементів фото зон, світлових букв, бренд волів, стійок та табличок. Вся внутрішня реклама, інтер’єрні вивіски або лого з підсвічуванням знаходяться близько до очей клієнта або відвідувача і тому дефекти якості дешевої та неправильно замовленої та виготовленої реклами в вітрині не зможуть створити атмосферу краси, зручності та комфорту. Навпаки, якщо купити дешеву вивіску з підсвіткою, крісталл-лайт, неоновий напис, світлові букви, лед панно або бренд вол з підсвічуванням, це тільки зіпсує імідж Вашого магазину, фотостудії, офісу або ресторану назавжди!