Лайтбокси

Світловий короб, основний або додатковий елемент зовнішньої реклами.

Лайтбокс (або світловий короб) – цільна конструкція. Буває різних типів, розміру і форми та може виготовлятися із застосуванням різних технік. Лайтбокс може існувати як окремо, так і бути доповненням до основної вивіски і служити торцевою вивіскою. Лайтбокс є більш бюджетним варіантом зовнішньої реклами, оскільки виготовляється як єдиний та цільний елемент.

Компанія BeWOW має досвід та потужності для виготовлення лайтбоксів будь-якого типу:

  • Формовані односторонні та двусторонні лайтбокси
  • Лайтбокси з прорізними літерами
  • Лайтбокси з плоскорельєфними літерами
  • Лайтбокси з використанням техніки «сендвіч»
  • Лайтбокси з повнокольоровим друком

Наше обладнання, яке включає фрезерно-гравіювальні станки, лазерні верстати, ріжучі плотери та формувальні машини, надає змогу втілити в життя будь-який дизайн та технологію в життя.

Лайтбокс з пласким акриловим полем із плівкою Oracal та внутрішнім LED-підсвічуванням.

Лайтбокс з акриловим полем та накладними металевими літерами з LED-підсвічуванням.

Лайтбокс з акриловим полем та окремими накладними акриловими літерами з LED-підсвічуванням.

Круглий формований лайтбокс з лицевим та контражурним LED-підсвічуванням.

Лайтбокс оригінальної форми з акриловою площиною, плівкою Oracal та LED-підсвічуванням.

Дизайнерський лайтбокс з прозорою матовою акриловою площиною, плівкою та кольоровими люмінесцентними лампами.

Лайтбокс з композитною площиною та прорізними літерами з LED-підсвічуванням.

Лайтбокс з площиною із ПВХ, повнокольоровим друком та люмінесцентними лампами.

Лайтбокс з використанням техніки інкрустації, яка робить літери більш об’ємними та створює ефект контражурного LED-підсвічування. 

Лайтбокс, світлодіодна консоль, консольна лед-панель або світловий панель-кронштейн – це доступний тип рекламної вивіски на магазин, ресторан або кафе, що легко замовити. Лайтбокс – це універсальний та ефективний різновид фасадного світлового рекламного боксу з підсвічуванням, що розміщується здебільшого перпендикулярно до фасаду та неодмінно приверне увагу клієнта.

Перевага лайтбоксу для магазину – це можливість замовлення та встановлення двостороннього варіанту такого рекламного світлового короба перпендикулярно до стіни. Двосторонній торцевий бокс з підсвічуванням видно здалеку та навіть збоку. Вся поверхня рекламного поля панель-кронштейну підсвічена рівномірно. При цьому, світлові рекламні бокси, лайтбокси, або бокси з підсвічуванням – це, зазвичай невелика за розмірами бюджетна рекламна конструкція для офісу, магазину, салону краси або кав’ярні. Розмір та простота конструкції дозволяє недорого купити або замовити зовнішній світловий бокс для клініки, аптеки, стоматології відповідного до запланованого бюджету.

Конструкция рекламного лайтбоксу дійсно проста і надійна

Панель кронштейн має металевий каркас для міцності та можливості кріплення до стіни. Алюмінієвий, пластиковий профіль або алюмокомпозит використовують для оздоблення корпусу світлового боксу. Внутрішнє підсвічування боксу світлодіодне, в якому використовуються ЛЕД-модулі або LED-стрічка. Рекламне поле – акрил, банер, плівка Oracal або алюмокомпозит. Написи та зображення – плівка, накладні або прорізні літери з пластику або металеві літери.

Індивідуальне замовлення виготовлення рекламного світлового боксу-кронштейну на магазин, аптеку, сто або перукарню дозволяє втілити будь які дизайнерські фантазії!  В залежності від дизайну ескізу LED-боксу або стилістики макету зовнішньої реклами магазину, офісу в цілому, можна купити, замовити та виготовити лайтбокси будь якої форми. Односторонні та двосторонні, настінні та консольні. Доступні квадратна або прямокутна світлова консольна панель, круглий світловий лед-короб або рекламний бокс складної форми з внутрішнім підсвічуванням.

Місце монтажу лайтбоксу на фасад магазину необхідно обрати максимально оглядовим.

В залежності від цього потрібно замовити та встановити на стіну або фасад односторонній або двосторонній лайтбокс. Для інтер’єру, всередині будівлі світлові панелі з ЛЕД підсвічуванням рекламного поля встановлюються в торговому залі, на ресепшн, вікнах та вітринах. Вуличні лайтбокси або вуличні панель-кронштейни з підсвіткою – це фасадні, настінні або дахові рекламні лайтбокси будь-якого розміру та форми.

Лайтбокс є універсальним елементом зовнішньої реклами.

Його конструкція проста і надійна. Гарантова надійна робота світлового лайтбоксу триває до п’яти років і більше. Написи та зображення лайтбоксу можна легко змінювати. Для зміни сюжету світлової панелі потрібно замовити виготовлення та нанесення нового зображення, звернувшись до нас. Завдяки невеликій ціні купівлі, світловий бокс – недорогий, простий та ефективний рекламний носій що яскраво підсвічується та виглядає на всі 100!

Як зробти замовлення лайтбоксу або світлового панель-кронштейну?

Можна купити вже готовий світловий бокс за акційною ціною та замовити доставку світлодіодного лайтбоксу для самостійного монтажу. Також легко замовити виготовлення та монтаж реклами за індивідуальним дизайном та оптимальним бюджетом. Наші фахівці виконають розробку дизайн-макету рекламної консольної панелі, розрахунок вартості лайтбоксу, ціни виготовленя та монтажу світлодіодного боксу. В Києві, Рівному, Черкасах, Чернігові, Хмельницькому, Житомирі та Вінниці ви можете замовити монтаж фасадного світлового боксу для вашого офісу, кав’ярні або клініки протягом одного дня з дня купівлі або виготовлення. Для встановлення лайтбоксу на ресторан, магазин, аптеку, сто, салон або кафе в містах Ужгород, Мукачево, Івано-Франківська, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Суми, Харків, Львов, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Херсон нам зазвичай потрібно до двох днів з урахуванням часу на транспортування.