Про нас

Якщо ви долистали до цього розділу, то вам ну дуже потрібна реклама 🙂
Ще маєте сумніви, чи подзвонити нам? Давайте ми їх розвіємо.

Хто ми?

Ми – команда BeWOW. Займаємось виготовленням зовнішньої та внутрішньої реклами будь-якої складності. Що це означає? Це означає, що ми можемо реалізувати ваше будь-яке побажання та задумку: вивіска у вигляді об’ємних чи пласких літер, з підсвіткою чи без, лайтбокси (світові короби), інтер’єрні вивіски, брендування вітрин плівкою, невеликі інформаційні таблички або режим роботи, брендування машин, тощо.

Чим ми можемо вам допомогти?

Я не знаю, яку вивіску хочу.

Ми допоможемо вам та підберемо вивіску, яка найкраще підійде саме для вас за вашими вподобаннями та бюджетом. Ми гарантуємо результат найкращої якості за доступною ціною.

Я не маю свого власного стилю і не знаю, з чого почати.

Ми вислухаємо ваші побажання і розробимо для вас дизайн, надавши декілька варіантів, серед яких ви зможете обрати те, що подобається найбільше! Наша ціль – зробити вашу вивіску WOW!

Я не знаю, чи буде розроблений дизайн гарно виглядати на місці встановлення.

Ми завжди надаємо фотореалістичну візуалізацію вивіски, щоб реальність завжди співпадала з вашими очікуваннями.

Я не маю змоги встановити вивіску, мені потрібно наймати майстрів монтажу?

Не турбуйтеся, ми доставимо готовий виріб та встановимо його для вас.

А якщо вивіска перестане працювати, як мені її лагодити?

Вам не потрібно її лагодити. Ми надаємо гарантію на подальше сервісне обслуговування, тому будь-яку несправність ми діагностуємо та виправимо, і ваша вивіска буде служити вам ще довгі роки.

Наша команда:

Акім Махмудов

Акім Махмудов

проект-менеджер

Саме Акім зробить прорахунок вашої вивіски, підбере для вас матеріали та буде вести ваш проект від А до Я, контролюючи його виробництво на кожному етапі: від розробки дизайну до монтажу та сервісу.

Анастасія Вікторівська

Анастасія Вікторівська

дизайнер

Анастасія буде розробляти для вас дизайн та фотореалістичні візуалізації.

Максим Рибалкін

Максим Рибалкін

інженер-конструктор

Максим відповідає за розробку креслень конструкції, щоб ваша вивіска була надійною та якісною.

Віталій Твердовський

Віталій Твердовський

майстер з виготовлення та збору конструкцій

Майстер безпосередньо складає конструкцію, працює із блоками живлення та LED-модулями.

Андрій Калінчук

Андрій Калінчук

майстер монтажу та сервісу.

Проведе усі роботи зі встановлення вивіски та її підключення до електроживлення.

Юрій Заноз

Юрій Заноз

майстер монтажу та сервісу

Проведе усі роботи зі встановлення вивіски та її підключення до електроживлення.

Шлях вашої майбутньої вивіски:

Спершу наш проект-менеджер Акім комунікує з вами, дізнається, чи має ваш бізнес власний корпоративний стиль, які є побажання щодо вивіски, визначає разом із вами дедлайни, підбирає матеріали та рахує вартість виробу, узгоджує з вами та, якщо всі нюанси пропрацьовані видає у роботу.

Далі дизайнер Анастасія розробляє для вас макет та візуалізацію, за необхідності вносить правки та, якщо ви повністю задоволені виглядом вивіски, надсилає макет інженеру Максиму, який в свою чергу розробляє технічні характеристики, креслення для подальшого виробництва вивіски.

У виробничому цеху проводяться різні роботи в залежності від того, якого типу ваша вивіска. Фрезерувально-гравіювальний станок вирізає елементи з акрилу, композиту чи дерева, цей же станок за необхідності наносить гравіювання; за допомогою плотера вирізаються необхідні елементи з плівки; виготовляються форми на вакуумно-формувальному станку, якщо такої технології потребує ваш логотип чи літери; далі всі ці елементи складає наш майстер, закладає LED-модулі, блоки чи лампи, якщо це передбачено конструкцією. Коли робота близиться до фіналу, проект-менеджер інспектує виріб.

Далі виріб прямує службою доставки або наші монтажники привозять і монтують на місці.

Ви оглядаєте вашу рекламу, приймаєте її та радієте 🙂

Що можна замовити разом із вивіскою, лайтбоксом чи брендволом?

Якщо вам потрібні додаткові елементи оформлення чи реклами, ми раді надати вам додаткові послуги, такі як брендування авто, виготовлення навігаційних чи адресних табличок, режимів роботи, стоперів, куточків споживача, статуеток, магнітів чи іншої сувенірної продукції, друк постерів, картин, тощо.

Табличка інтер’єрна з акрилу та композиту без пісдвічування.

Таблички з повнокольоровим друком на ПВХ квадратної та круглої форми.

Сувенірна статуетка з кольорового та прозорого акрилу та плівки Oracal.

Брендування авто плівкою з повнокольоровим друком.

Табличка з кольорового акрилу із гравіюванням та фарбуванням літер.

Інформаційна дошка з акрилу, ПВХ та кольоровою плівкою.

Вирішили замовити стильну вивіску на офіс, магазин кафе або СТО? Обирайте професіоналів – виробників неонової реклами, вивісок з підсвіткою, світлових букв та написів з гнучкого неону! Наш досвід виготовлення ЛЕД-вивісок, неону, лайтбоксів та власна спеціалізована майстерня з виробництва зовнішньої реклами – запорука вашого успіху!

Виготовити вивіску, світлові літери, напис з ЛЕД-неону або інший елемент зовнішньої реклами на перший погляд це не складно…. Здається, що може піти «не так»? Але ось перелік випадків непрофесіоналізму виробника реклами, що відразу часом не побачити:

  • Не працює або несподівано вимикається підсвітка світлової вивіски,
  • Вивіска магазину швидко втрачає стильний та привабливий вигляд,
  • Назва офісу або світловий бокс кав’ярні не пасують до фасаду,
  • Елементи конструкції вивіски виходять з ладу та потрібен ремонт,
  • Напис з гнучкого неону закріплений неякісно, нахиляється або навіть падає,
  • Підсвічування лайтбоксу вийшло з ладу та не працює, а відремонтувати вивіску по гарантії неможливо.

А що відбуватиметься далі?….. Яскрава та оглядова вивіска з підсвіткою дійсно приваблює покупців! Ми всі розуміємо, що якісна та приваблива зовнішня реклама на фасаді – це «обличчя» нашого магазину, салону краси або аптеки. Наслідки того, що світлову вивіску було замовлено, керуючись лише низькою ціною та в неперевіреного виробника рекламних вивісок можуть завдати вашому бізнесу відчутних проблем.

  • Поганий імідж в очах клієнтів – це проблема, яку не виправити потім навіть якщо замовити нову вивіску.
  • Замовлення дешевої світлової вивіски, її ремонт, а потім витрати на виготовлення нової – це потрійна ціна!
  • Бізнес має розвиватися та зростати за допомогою рекламних вивісок, лайтбоксів, світлових панелей на неонових літер. При цьому неякісна зовнішня реклама магазину або назва сто з гнучкого неону гальмує зріст бізнесу, а це вже недоотриманий прибуток, тобто втрата грошей!

Сюди слід також додати витрати часу та зіпсований настрій від замовлення дешевої фасадної світлової вивіски, лайтбоксу, неону, ЛЕД-літер і стає зрозуміло, що вибір професійного виробника реклами – це єдине розумне і вірне рішення!

Що знають та вміють, що пропонують та за що відповідають наші співробітники, що є майстрами своєї справи у виготовленні вивісок та іншої зовнішньої реклами? Тож, раді представити Вам нашу команду:

Менеджер:

Знає все про особливості замовлення лайтбоксів та світлових панелей, букв та неону, вуличних вивісок на магазин та реклами в торговому залі. Уміє запропонувати оптимальну ціну, якісні матеріали, відповідає перед замовником за вчасне виробництво та монтаж реклами,

Дизайнер:

Точно знає як має виглядати WOW-вивіска! Вміє розробити дизайн, макет, візуалізацію підібрати ефектні кольори, гармонійні матеріали, передбачити тип та яскравість лед-панелей або неонової підсвітки. Тільки професійний дизайн реклами на фасаді магазину буде привертати увагу всіх!

Інженер:

Конструкція лайтбоксу або панелі з підсвічуванням розробляється простою і надійною, але у суворій відповідності до замовленого Вами дизайну та візуалу. Інженеру потрібно передбачити все необхідне для якісного виготовлення та монтажу зовнішньої реклами без зайвих витрат. Це дає вам можливість купити якісну неонову вивіску, світлодіодний лайтбокс, букви або напис з гнучкого неону за розумну ціну.

Складальник:

Виготовити вивіску швидко та якісно дозволяє лише досвід власного виробництва реклами. Наші фахівці знають та дотримуються всіх особливостей роботи елементами зовнішньої реклами. Ми використовуємо всі відомі матеріали та конструкції виробництва вивісок:  кольоровий, білий або прозорий акриловий пластик, плівка, пластики ПВХ, плотерна порізка Oracal, фрезерування пластику, бокси з алюмокомпозиту, світлодіодні модулі або стрічка, лазерна різка та гравіювання рекламних написів, рівномірне підсвічування панелей та лайтбоксів.

Монтажники:

Ми відповідально виконаємо професійний монтаж реклами та сервіс лайтбоксів. Доступне також замовлення ремонту вашої вивіски з підсвічуванням, світлодіодного напису або літер з гнучкого світлодіодного лед-неону. Надійно та міцно закріпити фасадну вивіску це також важливо! Оптимальний монтаж реклами згідно термінового замовлення варто довірити лише досвідченим професіоналам зовнішньої реклами.