Вивіски

Вивіска є одним з ключових елементів для заохочення нових клієнтів та ідентифікації вас, як окремий бізнес, який виділяється серед інших.

Фасадні вивіски бувають різних типів: світлові та несвітлові, об’ємні чи пласкі літери, лайтбокси різного формату. Об’ємні літери є одним з найпопулярніших видів. Їх перевага полягає в тому, що об’ємні літери видно на великій відстані. Такі вивіски можуть бути різного розміру та часто використовуються для брендування магазинів, супермаркетів, автосалонів, ресторанів, кафе, барів, бізнес-центрів, шоу-румів тощо. Виготовлення та ціна вивісок є індивідуальними, матеріал підбирається згідно ваших вподобань та бажаного бюджету. Весь матеріал та виконання є якісними, а ми надаємо гарантію та подальший сервіс і обслуговування наших виробів.

Окремі літери на фасаді з лицевим LED-підсвічуванням.

Окремі літери з лицевим та контражурним LED-підсвічуванням з використанням плівки Black&White (чорна плівка, яка у нічний час при ввімкненні вивіски світиться білим)

Металеві літери з контражурним LED-підсвічуванням.

Вивіска нестандартного виконання із ПВХ з внутрішнім підсвічуванням LED-стрічкою різних кольорів.

Акрилове поле з плівкою та внутрішнім LED-підсвічуванням.

Вивіска з акриловим фризом та окремими літерами з лицевим LED-підсвічуванням.

Вивіска з композитним фризом з накладними плоскорельєфними літерами та літерами із плівки без підсвічування.

Вивіска з композитного фризу з прорізними літерами та LED-підсвічуванням.

Окремі літери з лицевим та контражурним LED-підсвічуванням на дерев’яному фризі.

Вивіска з неону

Вивіска-фриз з використанням техніки інкрустації, яка робить літери більш об’ємними та створює ефект контражурного LED-підсвічування.

Дизайнерська вивіска з металевим коробом та лампами.

Фасадні ЛЕД букви на магазин, вивіска для офісу, букви на даху автосалону, світлові літери на салон краси, яскрава неонова вивіска для кафе, дизайнерська стильна світлодіодна вивіска над входом та ще багато різновидів рекламних вивісок існує сьогодні. Для замовлення або щоб купити найкращу вивіску вам потрібно звернутись до нас.

Запланувати монтаж фасадної вивіски на оптимальному місці:

Потрібно вірно підібрати місце під світлову вивіску на стіні магазину, аптеки. Необхідно передбачити оптимальне місце монтажу неонової реклами на фризі ресторану або світлових букв на фасаді або даху автосалону. Ми допоможемо вдало обрати місце світлової вивіски для магазину, неонового напису над входом до офісного центру, вивіски з ЛЕД-неону у вітрині салону краси. Оглядове місце під монтаж вивіски на фасаді магазину або кафе приверне увагу клієнтів!

Замовити дизайн вивіски з підсвічуванням, а потім виробництво:

Наша фірма – виробник світлових та неонових вивісок і ми знаємо все про світлову рекламу. Найважливіше, чим приваблює вивіска з підсвічуванням на даху сто або авто майстерні, вивіска аптеки або клініки – це вдалий дизайн. Наш дизайнер допоможе побачити та оцінити вашу світлодіодну вивіску на стіні магазину, лед-вивіску в вітрині ресторану, неонову назву на офіс або вивіску на фасаді ресторану до початку виробництва.

Розробка дизайну вивіски, візуалізації лед-літер, макету світлової вивіски або вивіски з зовнішнім підсвічуванням – це перший крок для замовлення вивіски для бізнесу. Дизайном та макетом зовнішньої реклами може бути передбачено замовлення світлової вивіски певної конструкції: вивіска для офісу або магазину з підсвічуванням або без, неоновий напис на магазин на фасадному фризі або вивіска в вітрині кафе. Замовити макет ЛЕД-вивіски для торгового залу та ресотрану можна одночасно з запитом на розрахунок ціни виготовлення вивіски.

Вивіска з підсвічуванням біля входу або над входом – це візитна картка бізнесу, магазину, сто, аптеки, медичної клініки або лабораторії. Тому візуалізація, ескіз та макет світлової реклами салону, кафе або ресторану буде містити логотип компанії та назву. Важливо замовити макет рекламної зовнішньої вивіски з підсвічуванням, в якому поєднані корпоративні кольори, логотип. Рекламна вивіска буде виглядати яскраво але гармонійно на фасаді вашого офісу, ресторану або магазину.

Матеріал, з якого можна замовити фасадні букви, світлову рекламу на даху, напис на фризі:

Відповідно до розробленого на замовлення дизайну та макету вивіски, обраного місця монтажу світлової вивіски магазину, аптеки або салону краси, ми запропонуємо доступні за ціною матеріали для виготовлення фасадної вивіски. Це може бути неоновий напис на кафе, акрилові літери для салону краси, вивіска з кольорового або прозорого пластику для аптеки, вивіска у вигляді об’ємних ЛЕД літер з пвх-пластику на магазин. І це ще не все…. Серед наших технологій є вивіска для сто з використанням металу, вивіска кафе з алюмінієвим профілем, вивіска на металевій рамі, вивіска на каркасі з алюмінію, вивіска – світловий короб, вивіска для клініки стоматології у вигляді світлової панелі, вивіска в торговій залі з кольоровим друком зображення на тканині, вивіска з використанням плівки Oracal. Для замовлення у виготовленні реклами наявні таки види підсвічування вивіски: світлодіодна вивіска для АЗС, вивіска на магазин з ЛЕД-модулями, вивіска кав’ярні з світлодіодною стрічкою, вивіска перукарня з гнучким неоном, оформлення зони ресепшн ЛЕД-неоном, вивіска з неону для ресторану та бару, вивіска з зовнішнім підсвічуванням для вуличного кафе.

Купити або замовити світлову вивіску вірного розміру:

Власне виробництво світлової реклами та досвід виготовлення різних вивісок з підсвічуванням дозволяє нам виготовити лед-вивіску магазину, рекламний фриз салону краси, або неонову вивіску перукарні без обмеження по розміру. Але відразу зрозуміло, що бюджет для великої світлової фасадної вивіски буде більшим за ціну виготовлення стильної вивіски з лед-неону для салону краси, кафе або перукарні.

Вивіска вашого бізнесу стане поєднанням найважливішого в зовнішній світловій рекламі: професійної роботи, оптимальних матеріалів, ціни зовнішньої реклами від виробника та стилю дизайну вивіски на фасаді магазину, ресторану або салону краси! Це і буде WOW-ефект!